Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac AIR MEMORY COOLMAX PLUS PERDORMIRE piankowy

Nowy produkt

PERDORMIRE

Materac o właściwościach ortopedycznych, wyprodukowany z antyalergicznych pian: wiskoelastycznej i wysokoelastycznej.

Więcej szczegółów

Dostępny od 3 do 4 tygodni

Perdormire

1 490,00 zł


Więcej informacji


UWAGA! W celu potwierdzenia dostępności produktu, prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.

Wkład modelu AIR MEMORY COOLMAX PLUS tworzą 2 warstwy pianek o wybitnych właściwościach. Wierzchnią część wypełniono przewiewnym materiałem Air Memory, który perfekcyjnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała. Dolną stanowi elastyczna piana Waterfoam. Dzięki otwartokomórkowej strukturze warstw materac AIR MEMORY COOLMAX jest niezwykle przewiewny i zapewnia komfort najwyższego stopnia.

pianka_visco
Materiał Air Memory: Rodzaj pianki termoelastycznej z tzw. pamięcią elastyczną, który perfekcyjnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała. Ponieważ jest niezwykle przewiewna, można ją polecić alergikom. Air Memory posiada otwartokomórkową strukturę o średniej gęstości 50 kg/m³. Pianę wytworzono bez udziału niebezpiecznych związków C.F.C.
pianka_ waterfoam
Pianka Waterfoam: W trosce o bezpieczeństwo użytkowników wyprodukowano ją bez szkodliwych i chemicznych zwiążków typu C.F.C. (chlorofluorowęglowodorów), które występują w rozpuszczalnikach. Z uwagi na sporą elastyczność, piana Waterfoam charakteryzuje się wydłużoną żywotnością. Ponadto zapewnia dobrą cyrkulację powietrza i pozbywa się gromadzącej się wewnątrz materaca wilgoci. Gdy temperatura ciała wzrasta, piana Waterfoam odpowiednio ją obniża, dbając o minimalne pocenie.
podkreslnik

Budowa

Budowa Materaca Air Memory Coolmax Plus Perdormire

Wysokość:

Wysokość wkładu: 15 cm;
Wysokość całkowita: 18 cm;
pokr_dol

Pokrowiec:

Silver_Safe
Coolmax: Materiał, który składa się z czterokanalikowych włókien o właściwościach termoregulacyjnych. W górnej części pokrowca wszyto 2-centymetrową warstwę pianki leniwej. Dół wyposażono w specjalne włókno antyalergiczne. Aby zapewnić maksymalną ochronę wkładu przed czynnikami zewnętrznymi tj. wilgoć, z boku pokrowca Coolmax wszyto pas wentylacyjny wykonany z materiału Air Space. Ponieważ pokrowiec można prać w temperaturze do 60°C, utrzymanie odpowiedniej higieny materaca nie stanowi problemu.
podkreslnik

Twardość:

twardosc7
5 stref
Materac Jednostronny
Materac Air Memory Coolmax Plus nadaje się do użytkowania tylko po jednej stronie, nie nadaje się do przewracania go.
5 stref
Antyalergiczny
Materiały użyte do wytworzenia materaca charakteryzują się dużą higieną pracy i odpornością na alergeny, dzięki czemu model ten może być polecany alergikom.
5 stref
Gwarancja 10 Lat
Materac Air Memory Coolmax Plus ma 10 lat pełnej gwarancji producenta, która obejmuje odkształcenia i nieprawidłową pracę materaca.
5 stref
Do stelaży regulowanych
Materac Air Memory Coolmax Plus można stosować ze stelażami regulowanymi elektrycznie czy ręcznie. Wygięcie materaca nie będzie powodować żadnych uszkodzeń.
5 stref
Pokrowiec do prania
Air Memory Coolmax Plus występuje w wysokiej jakości pokrowcu nadającym się do prania w temperaturze do 60ºC.
Materac Rolowany
Materac Rolowany
Materac dostarczany jest w formie rolowanej. Do odzyskania swojego naturalnego kształtu potrzebuje ok. 72 h.

podkreslnik
Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.