Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac AFRODYTA JANPOL kieszeniowy

Nowy produkt

JANPOL

Materac o przeznaczeniu rehabilitacyjnym, który zawiera sprężyny kieszeniowe o 7 strefach twardości. Model obłożono obustronnie pianką poliuretanową oraz lateksem. Jest dostępny w wysokiej klasy pokrowcach do wyboru.

Więcej szczegółów

Dostępny do 15 dni roboczych

Gratis
Janpol

749,83 zł

-16.5%

898,00 zł


Więcej informacji

Materac AFRODYTA to propozycja z przeznaczeniem rehabilitacyjnym. Zastosowano tu sprężyny kieszeniowe o wysokości 12 cm i 7 strefach twardości, które zapewniają bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Zewnętrzną część stanowi warstwa pianki poliuretanowej oraz 2 cm lateksu. Wspomniany lateks zapewnia długi czas użytkowania oraz higienę, a dodatkowym jego walorem jest efekt podtrzymujący dla ciała. Pianka nadaje powierzchni odpowiedniej twardości i trwałości. AFRODYTA to wysokiej jakości materac rehabilitacyjny w przystępnej cenie. Jest odporny na szkodliwe działanie mikroorganizmów oraz rozwój pleśni, ponieważ jego wszystkie warstwy sprawnie wspierają wymianę powietrza między środkiem i otoczeniem. Posiada identyczną budowę z obu stron, więc można ich używać naprzemiennie. Otacza go pokrowiec, który łatwo zdjąć i wyczyścić. Do wyboru producent oddaje aż 11 jego modeli o różnych właściwościach. Ortopedyczne właściwości materaca zostały potwierdzone przez takie ośrodki medyczne jak: Centralny Ośrodek Techniki Medycznej i Górnośląskie Centrum Medyczne REPTY. Model jest klasyfikowany jako średnio twardy i ma wysokość ok. 22,5 cm.

pianka_visco
Sprężyna Kieszeniowa: Sprężyny kieszeniowe zostały spopularyzowane w 1930 roku i do tej pory powstają kolejne modele i łóżka z ich zastosowaniem. Każda ze sprężyn jest zamknięta w osobnej kieszonce, dlatego główną zaletą materaca jest bardziej punktowe podparcie ciała niż w przypadku sprężyn bonellowych. Ponadto ich zastosowanie umożliwiło stworzenie materaca o siedmiu strefach twardości, które są popularne do dnia dzisiejszego.

pianka_visco
Lateks: Pierwsza udana próba produkcji lateksu miała miejsce w 1928. Niedługo potem firma Dunlopillo wprowadziła pierwsze materace posiadające lateks. Materace te zyskały olbrzymie poważanie u brytyjskiej rodziny królewskiej a teraz są szeroko dostępne dla każdego. Lateks jest bardzo wytrzymały i higieniczny. W połączeniu ze sprężynami kieszeniowymi daje świetną jakość i komfort snu.

pianka_visco
Pianka Poliuretanowa: Ze względu na swoją niewygórowaną cenę oraz dobre właściwości jest powszechnie stosowana. Obłożenie z pianek poliuretanowych znajdziemy w materacach, kanapach, fotelach czy innych przedmiotach codziennego użytku. Pianka ta zapewnia stabilne podparcie i w połączeniu z innymi tworzywami jak np. lateks, tworzy bardzo komfortowe rozwiązanie.podkreslnik

Budowa:
Materac Afrodyta Budowa
Wysokość:

Wysokość wkładu: 20,5cm
Wysokość całkowita: 22,5 cm;
pokr_dol

Pokrowiec:

lato_zima_fortte
Lato/Zima: Standardowo materac Afrodyta występuje w pokrowcu Lato/Zima. Posiada dwie strony - letnią oraz zimową. Po stronie zimowej pokrowiec jest pikowany owczą wełną, natomiast po stronie letniej bawełną. Posiada dodatkowe uchwyty, które ułatwiają zamianę materaca stronami. Ze względu na swoje właściwości pokrowca Lato/Zima nie da się prać.
lato_zima_fortte
Jersey: Opcjonalnie materac Afrodyta występuje w pokrowcu Jersey. Tkanina pokrowca została wykonana z poliestru i jest pikowana ociepliną. Jersey posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia bardzo łatwe ściągnięcie pokrowca do prania w temperaturze do 60° C.
podkreslnik

Twardość:

twardosc7

5 stref
Materac Dwustronny
Materac Afrodyta nadaje się do użytkowania po obu stronach, a ich zamiana wydłuża jego żywotność.

5 stref
Rehabilitacyjny
Afrodyta posiada specjalne atesty, dzięki którym zyskała miano rehabilitacyjnego i posiada 8% stawkę Vat.

5 stref
7 Stref Twardości
Wkład sprężyn kieszeniowych posiada siedem stref o różnych twardościach, dzięki czemu znacznie dokładniej dopasowuje się do osoby leżącej.

5 stref
Pokrowiec do prania
Afrodyta występuje w wysokiej jakości pokrowcu, który można prać w temperaturze do 60ºC.

naturalne składniki
Naturalne składniki
Wkład lateksowy w materacu Afrodyta zawiera do 20% naturalnych składników.

5 stref
Produkt Polski
Materac Afrodyta został wyprodukowany w Polsce przez polską firmę Janpol.

5 stref
Certyfikat Oeko - Tex 10
Tkanina pokrowca posiada Certyfikat Oeko - Tex 100, który świadczy o wysokiej jakości użytego materiału.

podkreslnik
Uwaga! Promocje (gratisy) nie łączą się! Do produktu zakupionego w niższej cenie, nie przysługuje gratis! W przypadku wyboru gratisu produkt zostanie sprzedany po cenie regularnej.
Informację o wybranym gratisie prosimy wpisać w pole "informacje dodatkowe".
W ramach promocji można wybrać tylko jeden gratis.
promocja
Przy rozmiarze 160x200 lub większym dwie poduszki GRATIS!
profilowana poduszka termoelastyczna janpol
poduszka antystres
poduszka mikrofibra
celliant sleep
stelaż arcadia II economy
Gratisowy stelaż w rozmiarze zamówionego materaca
nakładka pikowana medical
kołdra microfibra
Dedykowane rozmiary kołdry i nakładki: do rozmiaru 140x200 cm – kołdra 155x200 cm, od rozmiaru 160x200 cm – kołdra 200x220 cm.
W przypadku materaca w rozmiarze 140x200 lub większym zamiast powyższych gratisów możesz wybrać jedną z poduszek:
poduszka lateksowa
poduszka lateksowa profilowana
poduszka smart latex
poduszka smart latex profilowana

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane