Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac ADMIRAL BIO-EX EXCLUSIVE MATERASSO kieszeniowo-piankowy Zobacz większe

Materac ADMIRAL BIO-EX EXCLUSIVE MATERASSO kieszeniowo-piankowy

Nowy produkt

MATERASSO

Wysokiej jakości rehabilitacyjny materac ze sprężyną typu Multipocket obłożony naturalnymi piankami BIOGREEN oraz VISCOGREEN.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Promocja
Materasso

1 178,00 zł

-392,00 zł

1 570,00 zł

Więcej informacji

Admiral Bio-Ex Exclusive to wysokiej jakości materac na sprężynie kieszeniowej. Jego rdzeń stanowi wkład sprężyn kieszeniowych o siedmiu strefach twardości typu Multipocket. Sprężyna bardzo dobrze dopasowuje się do ciała i stabilnie podpiera kręgosłup. Ponadto materac obłożono obustronnie warstwą pianki BIOGREEN, wykonanej na bazie naturalnego oleju rycynowego. Dodatkowo model posiada warstwę pianki VISCOGREEN, która reaguje na ciepło oraz nacisk, oblewając ciało jak formę. Dzięki takiej budowie materac zapewnia stabilne podparcie, sprężystość oraz dobrze dopasowuje się do ciała. Admiral Bio-Ex Exclusive jest dostępny w higienicznym pokrowcu Silver Protect. Można go ściągnąć do prania przy pomocy zamka rozdzielczego.

pianka_visco
Sprężyna Multipocket: Wkład sprężyn kieszeniowych święci tryumfy na rynku materaców już od ponad 80 lat. By jeszcze bardziej udoskonalić ich pracę, producenci zmniejszają średnicę sprężyny i podwajają jej ilość, otrzymując wkład MULTIPOCKET. Materace takie znacznie dokładniej dopasowują się do ciała i zapewniają o wiele stabilniejsze podparcie dla kręgosłupa. Sprężyna MULTIPOCKET to świetna alternatywa dla wszystkich, którzy lubią działanie materaców sprężynowych i oczekują wysokiego standardu jego pracy.

pianka_visco
Biogreen: Firma Materasso wprowadziła na rynek materaców wiele ciekawych rozwiązań. Wśród nich znajduje się pianka BIOGREEN utworzona na bazie naturalnego oleju rycynowego. Pianka wykazuje znacznie większą odporność na utlenianie się. Dodatkowo jest nasączona wyciągiem z Aloesu, który zwiększa higieniczność materaca i nadaje mu przyjemny aromat.

pianka_visco
Viscogreen: Poza wprowadzeniem pianki BIOGREEN na bazie oleju rycynowego, firma Materasso opracowała innowacyjną piankę termoelastyczną VISCOGREEN. Podobnie jak BIOGREEN została zbudowana na bazie naturalnego oleju rycynowego. Wyróżnia ją większa żywotność oraz bardzo przyjemny sposób pracy. Dobrze dopasowuje się do ciała, poddając się naciskom i temperaturze.

podkreslnik

Budowa:

Materac Admiral Bio-Ex Exclusive Budowa
Zalecany stelaż – sztywny lub elastyczny (bez regulacji).

Wysokość:

Wysokość wkładu: 22 cm
Wysokość całkowita: 24 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

lato_zima_fortte
Silver Protect: Jest to jeden z najchętniej wybieranych pokrowców przez klientów. Posiada specjalną aplikację z jonizowanego srebra, która zapobiega przed rozwojem mikroorganizmów wewnątrz materaca. Z tego powodu jest on szczególnie polecany alergikom. Ponadto pokrowiec posiada bardzo przyjemną fakturę i prezentuje się elegancko na materacu. Można go ściągnąć i wyprać w temperaturze do 60°C.
podkreslnik

Twardość:

twardosc7

5 stref
Materac Dwustronny
Materac Admiral Bio-Ex Exclusive nadaje się do użytkowania po obu stronach, a ich zamiana wydłuża jego żywotność.

5 stref
Rehabilitacyjny
Materac Admiral Bio-Ex Exclusive posiada specjalne atesty, dzięki którym zyskał miano rehabilitacyjnego (8% stawkę Vat).

5 stref
Gwarancja 3 Lata
Materac Admiral Bio-Ex Exclusive posiada gwarancję 3 lata na cały wkład materaca.

5 stref
Pokrowiec do prania
Materac Admiral Bio-Ex Exclusive występuje w wysokiej jakości pokrowcu, który można prać w temperaturze do 60ºC.

5 stref
Klej Wodny Simalfa
Do utworzenia materaca Admiral Bio-Ex Exclusive firma Materasso używa wodnego kleju Simalfa, który łączy kolejne warstwy bez wydzielania szkodliwych substancji dla człowieka i środowiska.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane