Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Łóżko CLARISS TIMOORE

Nowy produkt

TIMOORE

Eleganckie łóżko dostępne w klasycznych kolorach.

Więcej szczegółów

Dostępne od 4 do 10 tygodni

Timoore

2 639,00 zł


Więcej informacji

Pan Materac Junior

Clariss to komfortowe łóżko stworzone z dbałością o detale. Model posiada delikatne zdobienia, które uwydatniają się szczególnie w jego panelu tylnym. Może stać się ozdobą sypialni utrzymanej zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu. Najlepiej prezentuje się we wnętrzach urządzonych w sposób glamour. Korpus łóżka stworzono z melaminowanej płyty wiórowej, a elementy panelu dolnego i górnego oraz nogi wykonano z lakierowanej płyty MDF. Mebel jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych. Do wyboru mamy także dwie wersje nóg i elementu przedniego i tylnego – circle lub block. To stabilna konstrukcja, która powinna nam posłużyć przez wiele lat.

Uwaga! Łóżko do samodzielnego montażu. Materac i pokrowiec należy dokupić oddzielnie. Informację o wybranych nóżkach należy podać w "informacjach dodatkowych" przy składaniu zamówienia.

Łóżko Clariss Timoore

Nóżki:

Nóżki do łóżka Clariss Timore

Wymiary łóżka:

  • wysokość: 107 cm.
  • szerokość 100 cm.
  • długość: 208 cm.
podkreślenie

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.