Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko OXFORD STOLWIT płytowe
  • Łóżko OXFORD STOLWIT płytowe
NEW ELEGANCE

Łóżko OXFORD NEW ELEGANCE płytowe

690,00 zł
Nowy produkt

Stylowe łóżko płytowe z praktycznym wezgłowiem.

Rozmiar:
Pojemnik:
Dostępne do 10 tygodni
Ilość:

Oxford to nowoczesne łóżko płytowe wykonane z wytrzymałego materiału MDF. Mebel występuje w ciekawej kolorystyce będącej połączeniem imitacji dębu i bieli alpejskiej. Model ten wyróżnia się niezwykle praktycznym panelem tylnym, zawierającym niewielkie półki. Zmieszczą się na nich z pewnością książki czytane do poduszki, budzik lub butelka wody. Dodatkową funkcjonalność w postaci wewnętrznego pojemnika uzyskamy, gdy zdecydujemy się na wersję rozszerzoną tego produktu. W tym przypadku do zestawu przynależy także stelaż z elastycznymi listewkami, który nadaje się do łączenia z każdym typem materaca. Łóżko najlepiej sprawdzi się w niewielkich sypialniach, w których liczy się każdy metr przestrzeni. Rozmiar: 90x200, 140x200, 160x200, 180x200.

UWAGA! Produkt należy zmontować samodzielnie zgodnie z instrukcją. Do podstawowej wersji łóżka należy dokupić stelaż i materac. W przypadku modelu z pojemnikiem stelaż jest już częścią zestawu.

Łóżko Oxford

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
NEW ELEGANCE