Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko MANHATTAN STOLWIT płytowe
  • Łóżko MANHATTAN STOLWIT płytowe
NEW ELEGANCE

Łóżko MANHATTAN NEW ELEGANCE płytowe

1 524,00 zł
Nowy produkt

Łóżko z płyty laminowanej z podświetlanym wezgłowiem.

Rozmiar:
Pojemnik:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Łóżko Manhattan jest modelem, który najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Konstrukcja składa się z płyty laminowanej, która imituje naturalne drewno dębowe. Panel przedni i tylny zdobią białe, połyskowe fronty. W zagłówku zamontowano dodatkowo podświetlaną listwę led nadającą wnętrzu odpowiedniego klimatu. Łóżko jest wytrzymałe i występuje w dwóch wariantach. W przypadku modelu z pojemnikiem do zestawu dołączany jest stelaż z listewkami elastycznymi. Przestrzeń znajdująca się pod nim jest wystarczająca, by pomieścić pościel. W wariancie podstawowym przez środek zastosowano natomiast dodatkową listwę wzmacniającą. Rozmiary: 140x200, 160x200, 180x200.

UWAGA! Otrzymany zestaw elementów należy zmontować samodzielnie. Jego częścią nie są stelaż i materac. W wersji z pojemnikiem osobno dokupić trzaba wyłącznie materac.

Łóżko Manhattan

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
NEW ELEGANCE