Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac DISNEY JUNIOR LUX GRAFFITI GIRL/BOY HEVEA dziecięcy

Nowy produkt

HEVEA

Materac lateksowy posiadający 3 strefy twardości. W dziecięcym, kolorowym pokrowcu Graffiti.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Hevea

532,00 zł


Więcej informacji

Pan Materac Junior

Materace dla dzieci marki Hevea charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i właściwościami ortopedycznymi. Model Disney Junior Lux to materac zbudowany z jednolitego bloku lateksu, który posiada 3 strefy twardości. Pianka jest ekologiczna i wyprodukowana na bazie naturalnej żywicy. Zapewnia solidne podparcie dla ciągle kształtującego się dziecięcego ciała oraz dopasowuje się do jego kształtu. Dzięki temu dziecko nie wierci się nocą z powodu ścierpnięcia ciała i związanej z tym konieczności zmiany pozycji. Jest to materacyk stworzony z myślą o alergikach, wszystkie materiały użyte w jego produkcji są przewiewne i bezpieczne dla zdrowia. Główne zalety lateksu to przede wszystkim: wytrzymałość, odporność na odkształcenia i elastyczność. Ten produkt ortopedyczny o średniej twardości posiada wiele atestów, między innymi: Wyrób Medyczny, Eko-Tex. Pamiętajmy o tym, że niewłaściwe ułożenie ciała w trakcie snu może powodować powstanie poważnych wad postawy, a w przyszłości skutkować bólami kręgosłupa. Zadbajmy więc o to, by dziecko spało wyłącznie na właściwym i sprawdzonym przez specjalistów podłożu. Materac występuje w dwóch pokrowcach do wyboru - Graffiti Girl (dla dziewczynki) i Graffiti Boy (dla chłopca). Tkanina, z której zostały wykonane jest miękka i pikowana puszystą włókniną. Łatwo przywrócimy jej czystość poprzez wypranie w 60 st.C. Produkt jest dwustronny więc posłuży z pewnością przez długi czas. Można wybierać spośród wielu wymiarów materacy, dzięki czemu będzie pasował on zarówno do łóżek dziecięcych, jak i młodzieżowych. Tolerancja wagowa materaca wynosi 80 kg. Jego wysokość jest zależna od rozmiaru i jest równa odpowiednio: 9 cm – modele 70x160; 10 cm – pozostałe rozmiary. Najlepiej współpracuje ze stelażami elastycznymi.


Lateks
Lateks: dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, utrzymując go w prawidłowej pozycji. Lateks jest antyalergiczny – nie rozwijają się w nim bakterie, grzyby, pleśń, drobnoustroje. Dodatkowo nie gromadzi kurzu. Jest bardzo wytrzymały i odporny na odkształcenia.
podkreślnik

Budowa

Materac Disney Junior Lux


Wysokość:

Wysokość materaca:
ok. 13/14 cm
wysokość


Pokrowiec:


Pokrowce Hevea Disney Junior LuxPokrowiec Graffiti Boy/Girl
Pokrowiec Graffiti Boy/Girl: pokrowiec w dwóch wersjach kolorystycznych – dla dziewczynki: Graffiti Girl, dla chłopca: Graffiti Boy. Dzianina, z której wykonany jest pokrowiec, została stworzona z oddychających włókien poliestrowych. Posiada rozpinany z 3 stron zamek, który umożliwia ściągnięcie pokrowca i wypranie go w pralce w temp. 60 st. C.
podkreślnik
materac odwracalny
Materac odwracalny
Materac Disney Junior Lux można używać po obu stronach i dzięki temu wydłużyć jego żywotność. Materac z obu stron posiada taką samą twardość.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec Graffiti Boy/Girl dzięki zamkowi, znajdującemu się z 3 stron, posiada możliwość ściągnięcia i wyprania go w temperaturze 60 st. C.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Dzięki materiałom, z których jest stworzony, jest całkowicie antyalergiczny. Dlatego idealnie sprawdzi się dla dzieci wrażliwych i skłonnych do alergii.
podkreslnik


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.