Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Dojazd do salonu

Materac ESTRELLA BIO Powiększ do pełnego rozmiaru

Materac ESTRELLA BIO

Model oparty na sprężynie kieszonkowej w którym obłożenie stanowi modelowana pianka BIO standard. Do wyboru jedna z trzech propozycji pokrowców.

więcej »

Stan: Dostępny od 3 do 15 dni

Cena: 541,00 zł

Koszyk


ESTRELLA BIO to propozycja dla szukających komfortu w przystępnej cenie. Innowacyjne jest tutaj zastosowanie pianki BIO standard, która jest bardzo elastyczna i lepiej dopasowuje się do ciała niż w przypadku obłożenia z innej pianki. Z tej przyczyny model ESTRELLA BIO uznawany jest za najlepszy materac kieszonkowy w tej klasie. Tak jak w pozostałych materacach tego typu zastosowano tu sprężyny kieszonkowe wykonane z wysokogatunkowego drutu.

Twardość: średnio twardy

Budowa:

- wkład stanowią sprężyny kieszeniowe o średnicy 55 mmwykonane z wysokogatunkowego drutu (na 1 m2 przypada 270 sprężyn) obłożone przekładką tapicerską oraz modelowaną pianką BIO Standard o grubości 30 mm;

- całkowita wysokość materaca to około 19 cm.

UWAGA! Wymagany stelaż elastyczny o odpowiedniej gęstości listew

 

Sprężyny kieszonkowe - Każda ze sprężyn umieszczona jest w charakterystycznym dla materacy kieszonkowych woreczku. Im więcej sprężyn tym lepsze podparcie punktowe dla ciała. Materac wykonany z tego typu sprężyn jest cichy, gdyż sprężyny nie mają ze sobą bezpośredniego kontaktu. Modele oparte na takich kieszeniach zapewniają wyjątkowy komfort snu dla każdej pozycji ciała i pozwala na efektywny wypoczynek. zdecydowanie bardziej cichy, ponieważ sprężyny nie stykają się ze sobą.

Pianka BIO Standard - Modelowana pianka o podwyższonej sprężystości. Charakteryzuje się dużą elastycznością, przez co lepiej dopasowuje się do ciała niż zwykła pianka poliuretanowa i ma lepsze właściwości ortopedyczne.