Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Dojazd do salonu

Materac ANDROMEDA Powiększ do pełnego rozmiaru

Materac ANDROMEDA

Materac o specjalnym, rehabilitacyjnym przeznaczeniu. Sprężyna kieszeniowa o 7 strefach twardości obłożona jest lateksem. Dodatkowym walorem jest możliwość wyboru wysokiej klasy pokrowca.

więcej »

Cena: 871,00 zł

Koszyk


ANDROMEDA to najwyższej jakości materac rehabilitacyjny, opodatkowany 8% stawką VAT. W trosce o kręgosłup zastosowano tu gęstą sprężynę kieszeniową multipocket, charakteryzującą się 7 strefami twardości. Idealne podparcie dla ciała dodatkowo wspiera 2 centymetrowe, lateksowe obłożenie. Lateks to gwarancja długiej żywotności materaca oraz szczególnej higieny, dzięki porowatej, „oddychającej” strukturze. Atutem tej propozycji jest możliwość wyboru spośród dwóch wersji twardości, a co za tym idzie indywidualne dostosowanie materaca do budowy ciała.


24h
Andromeda H3Jersey160x200
Andromeda H3Medicott Silverguard160x200
Andromeda H3Jersey140x200
Andromeda H3Jersey90x200


Twardość: średnio twardy

Budowa materaca:

- materac o przeznaczeniu Rehabilitacyjnym;
- wkład materaca to sprężyny kieszeniowe typu miltipocket (średnica 35 mm) wykonane z wysokogatunkowego drutu ( na 1 m2 przypada ok. 540 sprężyn) obłożone obustronnie płytami lateksu o grubości 20 mm.
- 7 stref twardości;
- całkowita wysokośc materaca to około 19 cm;
- do wyboru jedna z dwóch wersji twardości: H2 lub H3.

Standardowo materac występuje w pokrowcu Lato - Zima, pikowanym ze strony letniej owatą bawełnianą, ze strony zimowej owczą wełną. Nie nadaje się do prania. Bez dopłaty można zamówić go w pokrowcu Jersey nadającym się do prania, a za dopłatą w wysokiej jakości pokrowcach z możliwością prania. 


Sprężyna woreczkowa „multipocket” - Jak sama nazwa wskazuje jest to sprężyna umieszczona w woreczku materiałowym, w tzw. kieszeni. Materace zbudowane z takich sprężyn działają strefowo w miejscu ucisku, przez co idealnie dopasowują się do naturalnych, anatomicznych krzywizn. Im więcej sprężyn, tym więcej punktów podparcia i lepsze dopasowanie, a sprężyny „multipocket” odznaczają się wyjątkową gęstością.

Lateks - To sprężysta pianka harmonijnie reagująca na nacisk i dostosowująca się do indywidualnego kształtu ciała. Lateks jest wysoko higieniczny, ma „oddychającą” strukturę, która ułatwia cyrkulację krwi w organizmie i przyspiesza proces nocnej regeneracji. Jest to bardzo trwały surowiec, który zachowuje swoje podtrzymujące właściwości przez długie lata. Jest zbudowany z otwartych kanalików, dzięki którym możliwa jest stała cyrkulacja powietrza i nie gromadzi się wilgoć. Lateks ma wysokiej jakości właściwości hypoalergiczne i bakteriobójcze.
panmaterac_promo_janpol 

 

Materac ANDROMEDA 5.0 3 Reviews.